Content

Archiwum

[Onderon] Iziz

Re: [Onderon] Iziz

Postprzez Jack Welles » 1 Maj 2019, o 11:48

Jak to w życiu zawsze jakoś musi się pochrzanić. Michael miał wszak w miarę poukładane i wygodne życie. Co prawda i tak lada chwila musiałby się podjąć jakiegoś zlecenia by zarobić parę kredytów na utrzymanie, ale po cholerę akurat wziął pierwsze z brzegu zlecenie. Dlaczego zawiodła go jego intuicja i wylądował w środku jakiegoś kosmicznego zadupia z Imperium na karku... No chyba, że właśnie dokładnie tak miało to się wszystko potoczyć? Może takie było jego przeznaczenie? Wylądować dokładnie w takim, a nie innym miejscu. Wszak niezbadane są wyroki Mocy, a w gruncie rzeczy, choć może się do tego nawet sam przed sobą Bix nie przyzna, wierzył on w to, iż w pewnym sensie Moc wpływa na wszystko co się dzieje we Wszechświecie. W każdym razie zawsze mogłoby być gorzej - prawda?

Na takich właśnie rozmyślaniach upływał Michaelowi czas gdy wędrowali poprzez las. Nogi mu w cztery litery wchodziły, był głodny, poobijany i niewyspany, więc starał się jakoś odpłynąć myślami by oderwać się od otaczającej go rzeczywistości. Ale no cóż... Przynajmniej przyświecał im jakiś cel.

Postój Michael przyjął z radością i w sumie nawet było mu wszystko jedno czy zaraz nie miałby na nich wyskoczyć patrol Imperium. Z przyjemnością wyciągnął nogi, kładąc się bezpośrednio na ziemi. Nigdy nie był miłośnikiem spacerów, zwłaszcza przełajowych. Był facetem z miasta i najlepiej było mu w mieście, choć oczywiście potrafił docenić walory przebywania na łonie dzikiej natury... Jednakże raczej w bardziej sprzyjających warunkach.

- Kto tam ich wie? - odpowiedział wymijająco Bix - Ogółem byłem tam i ówdzie, widziałem to i tamto, i udało mi się ten wihajster przy okazji jednego ze zleceń zdobyć. Jestem łowcą nagród i zatargi z władzą mam wpisane w ryzyko zawodowe. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz wylądowałem w ciupie, choć muszę przyznać, że pierwszy raz w taki sposób wyszedłem. W każdym razie jestem całkowicie zdrowy i raczej staram się nie wychylać, a na pewno walczyć z władzą.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Onderon] Iziz

Postprzez Mistrz Gry » 4 Maj 2019, o 15:19

Kliknij, aby zobaczyć wiadomość od Mistrza Gry
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Onderon] Iziz

Postprzez Jack Welles » 7 Maj 2019, o 08:43

Czytałem i odpisałem by mi nikt postaci nie zginął :D Dzięki za mistrzowanie i za cierpliwość :roll:
Co do samego wątku nie ma problemu by Bix zaginął w akcji, pod warunkiem, że przy sprzyjających warunkach będę mógł do niego powrócić - mimo wszystko lubię tą postać :)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Poprzednia

Wróć do Archiwum

cron