Content

R.I.P.

Rai'kelo

Postaci martwe.

Rai'kelo

Postprzez Rai'kelo » 13 Sty 2017, o 10:37

1. Nazwa postaci: Rai'kelo, dla przyjaciół Rai. Ostatecznie Kelo.

2. Rasa: Człowiek

3. Profesja: Łowca nagród.

4. Data i miejsce urodzenia: 49 ABY Tatooine

6. Wygląd:
Image
Jakby to powiedział Admirał Ackbar. It'a a trap.
Chłopak niestety urodę odziedziczył po matce, gdyż jego buźka jest trochę dziewczęca. Brak jakiegokolwiek zarostu zapieczętował jego los.
Zaczynając od góry. Średniej długości brązowe włosy, zazwyczaj z tyłu związany kucyk. Do tego zielono ciemne oczy. Zazwyczaj pod oczami ma czarne paski, niby barwy wojenne. Chociaż tak naprawdę, jest to zakrywanie swojego babskiego wyglądu. Im więcej barw wojennych, tym lepiej dla niego. Wzrostem sięga koło metra osiemdziesięciu, wagę utrzymuję sześćdziesiąt kilo. Ciało troszkę wyrzeźbione, jest całkowicie zadbane. Na co dzień ubrany w lekkie ciuszki, które by to nie zawadzały podczas spacerów i podróżowania na dalsze dystanse. Spodnie bojówki, jasny brąz. Na sobie zazwyczaj nosi skórzaną kurtkę, jest bardziej brązowa. Pod spodem jest biała koszulka. Buty tak samo skórzane, ciemny brąz. Wokół pasa reszta wyposażenia. Po prawej i lewej stronie kabury z blasterami, z przodu kilka małych sakiewek na drobnostki. Ostatnią drobnostką, którą nosi to. Krótki płaszcz zarzucony na plecy, sięga do dolnej części pleców. Zasłania zazwyczaj tyłek i resztę sprzętu.

9. Widoczny ekwipunek:
Plecak pojemność 20 litrów.
x2 DL-44 blaster.
Dokumenty osobiste.

12. Plotki:
- Głoszą iż jest najgorszym pilotem w galaktyce, nikt nie jest na tyle odważny żeby dać mu pilotować statek.
- Był raz aresztowany przez imperium, za wszczynanie burd i niszczenie mienia oraz obrazę funkcjonariuszy. Z tego ogólnie tylko zasłyną na większą skalę, bo został pokazany na monitorach połowy galaktyki. Bo akurat była jakaś ważna przemowa na wielką skalę, którą oglądały miliony.
- Młody łowca nagród, troszkę znany. Wiadomo tylko, że przyjmuję wprawie każdą robotę.
- Znany przez imperium, jako ,,Wściekła Pijaczka'' Jest to tylko takie określenie, ale większość osób zna jego twarz. U imperialnych nie jest miło widziany.
Awatar użytkownika
Rai'kelo
Gracz
 
Posty: 18
Rejestracja: 7 Sty 2017, o 19:55

Re: Rai'kelo

Postprzez Quorn » 26 Lut 2017, o 19:45

Rai kelo łowcą chciał być wielkim
lecz do tego nie wolno być biernym
gdy cisza zapadła nieprzyzwoita
grę zakończył nasłany bandyta
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane


Wróć do R.I.P.

cron