Content

R.I.P.

Paul Kerst

Postaci martwe.

Paul Kerst

Postprzez Rafael Rexwent » 8 Lip 2015, o 16:55

1. Nazwa postaci: Paul Kerst

2. Rasa: Człowiek

3. Profesja: Najemnik

4. Data i miejsce urodzenia: 33 ABY, Tatooine

5. Wygląd: Wysoki(190cm), barczysty mężczyzna z widocznym zarostem. Włosy na głowie nadal utrzymują swój ciemnobrązowy, niemal czarny kolor, mimo zbliżającego się czwartego krzyżyka na karku, który swoją drogą jest masywny. Zarost utrzymuje się kolorystycznie niemal tak dobrze jak czupryna. Pod bujną, ale zawsze uczesaną fryzurą, kryje się twarz. Nie jest to zwykła twarz, ponieważ zmienia wygląd w zależności kogo widzi. Przyjaciel widzi na niej szeroki uśmiech i wesołe oczy, nieznajomy milczące zacięcie, a wróg, o ile ją zobaczy, nienawiść i grozę.
Oczy koloru niebieskiego są umieszczone pod niewielkimi brwiami. Stanowią mały kontrast z lekko opaloną cerą najemnika. Paul ubiera się zazwyczaj w bluzy z kapturem i dresy, ewentualnie skórzana kurtka, jedynie na jakieś ważniejsze wydarzenia zakłada garnitur, jednak czuje się w nich wyjątkowo nieswojo. W czasie akcji zawsze zakłada kominiarkę, ponieważ jak to mówi: „Jeśli ktoś nie widzi twojej facjaty, to potem nie wybierze jej na cel zemsty”. Na grubsze sprawy, gdzie będzie rzeźnia, Kerst przywdziewa zmodyfikowaną zbroję stworzoną przez własnego dziadka.

6. Widoczny ekwipunek:
LS-150 z zamontowanym składanym dwójnogiem, lekko zmodyfikowaną kolbą oraz lufą, dzięki czemu karabin zyskał na stabilności i celności ostrzału, dodany kolimator przesyłający sygnał do HUD w hemie.
DL-18
Zbroja pomalowana na kolor czarny z ciemnozielonymi elementami( Cienka obwódka dookoła wizjera w hełmie, kształty w formie rozmazanych piorunów ustwaionych pod kątem 45° na pancerzu korpusu). Kirys w formie płyt laminowych o rdzeniu z siatki durastalowej,powleczone warstwą ceramicznej masy przeciw wysokim temperaturom; karwasze, naramienniki i opachy z durastali z wkładkami laminowymi; hełm: prosty wzór oparty o wzorzec kloński I fazy z termowizorem, wbudowanym dalmierzem i kalkulatorem balistycznym; rękawice oparte o płytki durastalowe powleczone nadstopem; a to wszystko na nie palnym kombinezonie z wszytym sytemem szybkiego zrzutu oraz portami do wprowadzania przewodów do sensorów
Klasyczny zestaw małej rozróbki: 4 granaty odłamkowe i 2 termodetonatory
Peggaty, Druggaty i Sztabki o łącznej wartości 1000 kredytów
Licencja pilota i pozwolenia na broń, droidy i wyposażenie
Kominiarka
Ubranie cywilne: czarne spodnie dresowe, ciemna podkoszulka, czarna bluza dresowa z kapturem, wygodne buty i okulary z ciemnymi szkłami, na zimniejsze dni skórzana kurtka
Dopasowany do dłoni kastet
Rękawice(Do ubrania cywilnego)
Pas z kaburą na DL-18
Parę ogniw do broni
Komunikator
Torba z ciemnego materiału
Mandaloriańska siatka kamuflażowa

7. Plotki:
Obraź jego ojca a dostaniesz w twarz.
Obraź jego dziadka, a znajdą cię rozerwanego siłą eksplozji granatu.
Uwielbia maszyny kroczące. Gorzej, on je kocha.
Jego zbroją nie jest zwykły pancerz z rynku.

8.Inne:
Paul ma killa marzeń. Dwoma największymi są: kupno pięknego domu na Naboo oraz kupno dobrego śmiga. Jednyz z bardziej niedorzecznych planów jest posiadanie wszystkich dostępnych modeli maszyn kroczących.
Nie darzy szacunkiem Huttów, znosi ich tylko dlatego, że dobrze płacą. Jedynymi ślimakami, które darzy sympatią jest Zordo i Ha'h'Aha.
Image

"Nie wahaj się powiedzieć ludziom na których ci zależy o uczuciach żywionych do nich. Bo jutro może ich tam nie być." ~ Akagi

"If you do not fight now, then when will you?" ~ Type-005
Awatar użytkownika
Rafael Rexwent
Gracz
 
Posty: 290
Rejestracja: 7 Lis 2014, o 17:01

Re: Paul Kerst

Postprzez Quorn » 13 Lis 2017, o 18:05

Dzielny był wielce
wojownik oddany
w swej zbroi z nikczemnego śmiechu

Nie bał się wcale
gdy szedł po Kittani
nie stracił go do ostatniego dechu
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane


Wróć do R.I.P.

cron