Content

NPC

Baraduk

Postaci opętane przez MG.

Baraduk

Postprzez Quorn » 18 Wrz 2018, o 22:47

1. Nazwa postaci:
Baraduk

2. Rasa:
Barabel

3. Profesja:
Myśliciel

4. Data i miejsce urodzenia:
Barab 42 ABY

6. Wygląd:
Zielonołuski zębaty barabel. Raczej mniejszy niż pozostali współbracia ale i tak na tyle wielki by wprawić większość ludzi w zakłopotanie. Duże brązowe oczy wpatrują się radośnie w każdego rozmówcę. Radośnie - ponieważ Baraduk cały czas się uśmiecha. Po prostu paszcza mu się nie zamyka.

Ubiera się stosownie do konkretnego zadania. Idąc do ludzi stara się brać mniej sprzętu a więcej "ładnych kolorów". Stara się wtedy wyglądać ładnie i profesjonalnie. Gdyby tylko wiedział, jak bardzo jego starania są niezauważane... Do polowań ubiera na siebie brązową skórzaną zbroję z zasobnikami i przybornikami uzupełnioną o plastoidowe naramienniki i napierśnik w odcieniu na wpół uschniętego liścia z drzewa Vroshyr. (Nosi je bardziej z sentymentu aniżeli z faktycznej potrzeby posiadania silnej osłony). Polowania oznaczają też częste używanie rozmaitych form kamuflażu. Od siatek po płaszcze.

9. Widoczny ekwipunek:
- Dwa zębate noże;
- Zbroja myśliwego (pełno zasobników na duperele);
- Barabelskiej rodzeństwo Shaka-ka oraz Shakthul;
- Droid astronawigacyjny;
- YT-1930 w czarno pomarańczowych barwach;
- Sztućce.

Shaka-ka - pomarańczowołuska samica z jaskrawymi tatuażami. Jest mniejsza nawet od Baraduka ale dzięki temu niesamowicie zwinna. Najlepszy skradacz w firmie "Trzy Paszcze". Pyskata. Śmieje się, że Baraduk je sztućcami.

Shak-thul - milczący starszy brat Shaka-ki. Również pomarańczołuski. Chodząca góra mięśni w formie kwadratu. Lubi spać i jeść. Wygląda na zakapiora i rzeczywiście nim jest. Preferuje broń białą i w zespole robi za "chodzącą górę mięśni w formie kwadratu".

R2-DX zwany też DX. Stary astromech pomalowany przez Shaka-kę na pomarańczowo. Shak-thul z kolei domalował mu czarną farbą gniewne oczy. Baraduk dostał droida razem ze statkiem. Droid ma osobowość stetryczałego starca; daaaaaawno nie był czyszczony.

12. Plotki:

W środowisku Baraduk uważany jest za skutecznego łowcę. Ci, którzy decydują się na skorzystanie z usług zakładu "Trzy Paszcze" są zazwyczaj bardzo zadowoleni. Poza środowiskiem jest praktycznie nikomu nie znany.


Nex

Informacje ogólne

Właściciel: "Trzy Paszcze" Inc.
Producent: Corellian Engineering Corporation
Model: YT-1930
Klasa: Lekki frachtowiec
Orientacyjna cena: 100 000 kr
Opis: Czarno pomarańczowe barwy. W kilku miejscach naniesione (ręcznie, przy pomocy pędzla) pomarańczowe logo zakładu "Trzy Paszcze". Statek jest sfatygowany, ale w pełni sprawny. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych cech specjalnych, ale załodze w zupełności wystarcza to, że zapewnia jej bezpieczny przelot i schronienie.

Informacje techniczne

Wielkość: Długość: 36,8 metrów
Napęd: Jonowy (zmodyfikowane fabrycznie instalowane jednostki napędowe)
Prędkość w atmosferze: 950 km/h
Hipernapęd (zapasowy): 2(12)
Załoga (minimalna) 2 (1)
Pasażerowie: 6
Ładowność: 200 t
Uzbrojenie i osłony:
- fabrycznie instalowany generator osłon;
- fabrycznie instalowane uzbrojenie (pojedyncza wieżyczka z laserem)

Informacje dodatkowe:

Stan techniczny:w pełni sprawny, modyfikowany.
Kody identyfikacyjne: Legalne kody, pozwolenie na posiadanie broni
Modyfikacje i moduły dodatkowe:
- zapasowe akumulatory;
- skaner ładunkowy;
- solidna wciągarka;
- harpun pneumatyczny.

Ładunek, hangary i droidy:
- w jednej z ładowni znajdują się klatki na zwierzynę. W kilku z nich trzymane są Porgi. Dla jaj i mięsa. Ale głównie jaj.

Image
Image
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane

Wróć do NPC

cron