Content

R.I.P.

Quorn

Postaci martwe.

Quorn

Postprzez Quorn » 6 Lis 2015, o 17:06

1. Nazwa postaci:
Quorn

2. Rasa:
Geonosian

3. Profesja:
Mechanik

4. Data i miejsce urodzenia:
Geonosis 42 ABY

Image
Image
Geonosianin z kasty arystokratów a to oznacza, że Quorn posiada sprawną parę błoniastych skrzydeł; lubi z nich korzystać i robi to za każdym razem gdy ma ku temu okazję. Jego chitynowy pancerz ma barwę ciemnego brązu, który na podbrzuszu, dłoniach i nogach przybiera jaśniejszy odcień. W wielu miejscach na pancerzu pojawiają się jasnopomarańczowe pasy i plamy. Poza tym nie wyróżnia się specjalnie wyglądem od innych przedstawicieli tej rasy; dla większości mieszkańców galaktyki jego wygląd jest zupełnie nijaki.
Ma lekko pochyloną sylwetkę która w połączeniu z niskim wzrostem sprawia, że Quorn wydaje się być jeszcze mniejszy niż jest w rzeczywistości.

Przez lata obcowania poza rodzinną planetą nauczył się, że lepiej jest się nie wyróżniać; więc gdy ma udać się "między ludzi" zakłada na siebie obszerną pelerynę z kapturem ukrywającą jego sylwetkę i skrzydła. (Peleryna jest stara i w wielu miejscach porwana ale lubi ją bo pochodzi z pierwszej planety którą odwiedził po ucieczce z Geonosis; w pewnym sensie jest to jego znak rozpoznawczy). Jeżeli jest sam lub wśród swoich peleryny nie zakłada. Stopy, łydki, dłonie oraz przedramiona ochrania prostymi kawałkami mocnego materiału w czerwonym kolorze zawiązanymi tak by przy pracy nie ścierać niepotrzebnie chityny. W zasadzie te materiałowe ochraniacze kiedyś były czerwone, obecnie można by uznać, że są koloru brudnego a ich stan jest gorszy niż mop sprzątaczki po posprzątaniu pokładu Gwiazdy Śmierci. Nie lubi jak coś gniecie mu skrzydła i ogranicza ich ruch dlatego zakłada na siebie tylko prostą i lekką szarą tunikę; jej stan jest może odrobinę lepszy niż wspomnianych wcześniej szmat. Ciężki pas wojskowy z zasobnikami i bandolet na blaster noszony na udzie stanowią uzupełnienie stroju.

Image
- peleryna, pasy materiału, ochraniacze na ręce i nogi, pas bojowy, gogle i bandolet na blaster;
- blaster dh-17;
- popsuty komunikator (dobrze wyświetla tylko aktualny czas);
- torba z podstawowymi i niewielkimi narzędziami mechanicznymi;
- droid Q4.

Q4 - niewielki latający droid w formie kuli. W jego centrum znajduje się czerwone "oko" - główny czujnik. Z czubka korpusu wystaje antena. Z dołu trójka niewielkich ramion. Robot służy jako asystent przy wykonywaniu różnych napraw - zwłaszcza wymagających precyzyjnego operowania narzędziami. Q4 zbudowany został przez Quorna stąd nazwa: Q - od imienia twórcy, 4 od czwartego prototypu. Prototypu, który okazał się na tyle udany, że Quorn postanowił go zabrać ze sobą opuszczając Geonosis. Q4 jest nieskończony. Brak mu wielu systemów i pełnego oprogramowania stąd nadaje się tylko do wykonywania prac naprawczych. Droid ma tendencję do "panikowania" gdy znajduje się w znacznym oddaleniu od swego Pana i zachowuje się wtedy bardzo tchórzliwie. Quorn stale obiecuje sobie, że poprawi swego towarzysza.

Image

Brak. Raczej nikt o nim nic nie mówi. Czasem jakieś załogi wspominają, że mieli kiedyś na pokładzie takiego mechanika - robaka, co to wszystko potrafił naprawić. Ale to tyle.
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane

Re: Quorn

Postprzez Quorn » 7 Wrz 2018, o 11:48

Zmarł po wydarzeniach rozegranych na lucrehulku. Do śmierci przyczyniły się obrażenia wewnętrzne, zatrucie organizmu, guz zżerający jego mózg oraz zwyczajnie starość.
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane


Wróć do R.I.P.

cron