Content

Baza Danych

Elena Fox

Image

Elena Fox

Postprzez Elena Fox » 31 Gru 2019, o 17:04

1. Nazwa postaci: Elena "Fox" Ramirez

2. Rasa: Człowiek

3. Profesja: Złodziej, bieracz (złomu i innych kosztowności...)

4. Data i miejsce urodzenia: 52 ABY, (prawdopodobnie) górne Taris

6. Wygląd:
Można ją streścić w kilku określeniach. Szczupła, drobna, z niedużym (zaryzykuję określenie), pasującym do ręki biustem. Nie eksponuje swoich wdzięków. Z rzeczy niezwykłych, należy wspomnieć o jej aparycji, dość bladą ma cerę, choć jeszcze nie jest to oznaka choroby. Limonkowe oczy, które zdają się świecić w ciemności, zwracają uwagę rozmówcy i wyróżniają ją. Mierzy 1.43m wzrostu, przy wadze 45 kg, niemalże idealna proporcja masy do wielkości.
El fryzjera czy stylistki długo unikała, czego świadectwem jest nieułożona grzywka i ogólnie rzecz biorąc poczochrana, potargana fryzura, choć nie to w jej włosach jest najważniejsze. W losowych miejscach czarna czupryna poprzebijana jest białymi pasmami, w zależności od tego jak wiatr zawieje, różnie to wygląda. Twarz Ellie jest naznaczona także przez jej przeżycia, w odległości ok. 1.5cm od każdego z kącików ust biegną blizny, przecinając wargi, są niezbyt długie lecz widoczne, przez co dziewczyna raczej nie zostanie nigdy twarzą żadnej korporacji, w której mogłaby pracować. Pamiątką z lat szczenięcych jest też blizna, która biegnie od lewego policzka wzdłuż linii oka, a kończy się tuż za mostkiem nosa na prawym policzku. Jej ciało naznaczone jest różnorodnymi bliznami, część powstała w wyniku wypadków w trakcie pracy, wspinaczki tudzież innego zajęcia, część jest owocem jej tragicznej przeszłości.
Ubiór El jest podyktowany wykonywanym przez nią zawodem, jako złodziej do wynajęcia musi mieć możliwość poruszania się nierozpoznana, tak więc jej ciało najczęściej zakryte jest od stóp do głowy przez dość przylegające szaty, twarz ozdobiona jest maską lub chustą. W dni wolne potrafi założyć coś, co przypomina strój codzienny, tak więc top ze stójką. Chusta zdobiąca szyję, dość dobrze przylegające spodnie i mająca więcej jak 32cm spódniczka, zawsze w kolorze nijakim, współgra z całą resztą. Do kompletu buty, prawdopodobnie oficerki, które były jednym z jej pierwszych łupów. Znoszone i nieprzypominające już niczego wartościowego.

9. Widoczny ekwipunek:
  1. sakwa na podręczne narzędzia (sondy, wytrychy etc)
  2. pochwa na wibronóż, przytroczona z na lewym biodrze do paska
  3. stary pas narzędziowy, który pełni funkcję ozdobną obecnie
  4. chusta zdobiąca szyję

12. Plotki:
Nic, o czym warto wspomnieć...
Awatar użytkownika
Elena Fox
Gracz
 
Posty: 44
Rejestracja: 27 Gru 2019, o 02:55

Re: Elena Fox

Postprzez Nantel Grimisdal » 17 Lut 2021, o 12:49

Kolejny raz uwięziona. Imperialne więzienie nie będzie prostym wyzwaniem.
Image

Piękno tkwi w oku patrzącego. Strach też...
00
+++++ ++++
Awatar użytkownika
Nantel Grimisdal
Mistrz Gry
 
Posty: 538
Rejestracja: 26 Kwi 2016, o 19:55
Miejscowość: Koszalin


Wróć do Baza Danych

cron